CITYDENT DENTAL KLİNİK İSTANBUL

CITYDENT DİŞ KLİNİĞİ
TAKSİM-ŞİŞLİ / İSTANBUL

Citydent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, 2006 yılında Beyoğlu İstanbul’da kuruldu. Günümüzde 13 dental ünitesi ve 17 diş hekimi ile 2013 yılında taşındığı Taksim / Şişli İstanbul’daki yeni ve modern merkezinde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Citydent İstanbul, implant diş ve estetik diş protez uygulamaları başta olmak üzere ağız ve diş sağlığındaki hemen hemen  tüm diş tedavisi alanlarında hizmet vermektedir.

Citydent, kaliteli, güvenilir ve ileri görüşlü yaklaşımla bütünlüklü diş tedavisi ve bakım hizmeti sunmayı öncelikler. Sağlık alanında çalışmanın getirdiği doğal sorumluluk duygusuyla bugüne kadar yerli ve yabancı 35.000 üzeri hastaya aynı anlayışla yardımcı olmuştur. Citydent’te hastanın hayat kalitesini arttıracak tedavi ve hizmetlere ulaşabilmesi ve hasta menfaati kurum politikası olarak önceliklidir.

Citydent’te -basit ya da karmaşık- tüm seçenek ve olasılıklar açık ve şeffaf olarak, dürüstçe hasta ile paylaşılır. İleriye dönük tüm riskler ve seçenekler de hasta ve diş hekimlerince beraberce tartışılır. Bu anlayışı diş kliniğinin tümünde sürdürülebilir kılmak için diş hekimi kadrosunu titizlikle oluşturulmuştur. Ayrıca hastalarının hayat kalitelerini yükseltmek ve sürdürmek için gerekli destek ve tedaviyi almalarını sağlamak üzere yardımcı personel kadrosunu da titizlikle seçmiştir. Tüm kadtolara yönelik eğitim ve iç denetimler düzenli bir şekilde devam etmediktedir. 

 

Şişli Diş kliniğimiz, Taksim Gezi Parkı metro çıkışının Beyoğlu'ndan Şişli yönüne 100 metre ilerisinde, Divan Oteli’nin yanındadır. Şişli Elmadağ otobüs duraklarına 50 metre mesafededir. Ulaşım bilgileri için iletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Citydent İstanbul diş kliniğinde;
Kullanılan teknolojik donanımlar hakkında bilgi almak için Citydent'de kullanılan teknolojiler,

Diş hekimlerimiz hakkında bilgi almak için Diş Hekimlerimiz,

İmplant tedavisi hakkında bilgi almak için Diş implant,

Estetik diş hekimliği hakkında bilgi almak için Estetik Diş,

Dental tedaviler hakkında bilgi almak için Tedaviler

sayfalarımızı ziyaret edebilir ya da tüm sorularınızı iletişim sayfamızda bulunan numaralardan hasta koordinatörlerimize birebir iletebilirsiniz.