CITYDENT DİŞ HEKİMLERİ İSTANBUL

Asil Ömür Gündüz

Asil Ömür Gündüz

Diş Hekimi İstanbul

2015 yılında Dicle Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. Mezuniyet sonrası özel bir poliklinikte 3 yıl klinisyenlik yaptıktan sonra 2018 Aralık ayında kurumsal bir diş hastanesinde çalışmaya devam etti. 2021 Ağustos ayında Citydent ailesine katıldı.

Estetik Diş Hekimliğinde yoğunlaştığı porselen laminate veneer, tam seramik ve zirkonyum kuron uygulamaları, anterior bölge kompozit restorasyonları gibi protetik ve konservatif tedavilerin yanı sıra implant üzeri sabit ve hareketli protezler, kök kanal tedavisi gibi uygulamaları yapmaya devam ediyor. Çeşitli kurs ve seminerlerle, güncel bilgiler ışığında, severek devam ettiği mesleğinde dijital diş hekimliği ve dental fotoğrafçılığa özel ilgi duyuyor.

Seyahat etmekten de çok hoşlanana hekimimizin vazgeçilmezleri müzik ve spor :)

Benan İlayda Karaman

Benan İlayda Karaman

Diş Hekimi İstanbul

2012 yılında Dicle Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun oldu. Çeşitli özel hastane ve kliniklerde diş hekimi olarak görev aldıktan sonra 2016 yılında İstanbul Üniversitesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı'nda doktora eğitimine başladı. Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı'nda doktora eğitimini tamamlamıştır. Yurtiçi kongre ve toplantılarda poster çalışmaları ve Uluslararası dergilerde akademik yayınları bulunmaktadır. Mesleki ilgi alanları arasında estetik protetik tedaviler, çene-yüz kanserlerinin protetik tedavileri ve çene eklem tedavileri bulunmaktadır. 2 kedisi bulunan hekimimiz mesai dışındaki vaktinin çoğunu kedileri ve kitaplarıyla geçirmektedir.

BERÇ BAĞCI

BERÇ BAĞCI

Diş Hekimi İstanbul

        1997 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. Estetik diş hekimliği ve diş tedavileri üzerine uzun yıllar özel diş hastanesi ve klinik ortamında başarılı çalışmalar yaptı.

       2009 yılından itibaren implant uygulamaları yapmaya başladı. İmplant uygulamaları üzerine çeşitli kurs programlarını tamamlayıp sertifika aldı. Genel diş hekimliği, protez, estetik diş hekimliği, implant üstü protezler, alt yapısız estetik protezler, kompozit lamina uygulamaları konusunda Citydent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir.

Berkay SAKİN

Berkay SAKİN

Diş Hekimi İstanbul

       2014 yılında Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olup özel bir klinikte çalışma hayatına başladı. 2015 yılında İstanbul Üniversitesi Oral İmplantoloji Ana Bilim Dalı’nda doktora çalışmalarına başladı. 2018 yılının Aralık ayı itibariyle Özel Citydent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde çalışmaya başladı. Mesleki gelişimini özellikle; implantoloji, protetik diş tedavisi, kök kanal tedavisi ve dijital diş hekimliği üzerine yoğunlaştırmıştır. Tarihe ve tarihi olaylara özel ilgisi bulunan Berkay Sakin ayrıca seyahat edip, müzik dinlemeyi sevmektedir.

Berna Dinçer KIRBIYIK

Berna Dinçer KIRBIYIK

Diş Hekimi İstanbul

       1998 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde başladığı Ortodonti uzmanlığını 2006 yılında başarıyla tamamlayarak Ortodontist ünvanını aldı. Amerika, Almanya gibi ülkelerde çeşitli ortodonti seminerlerine katıldı. Dünya ortodontist diş hekimleri derneği üyesi olan Dt. Berna Dinçer halen Citydent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde Ortodonti uzmanı olarak klinik çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir.

Betül Arkan

Betül Arkan

Diş Hekimi İstanbul

2017 yılında Bezmialem Vakıf Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun oldu. Çeşitli özel hastane ve kliniklerde diş hekimi olarak görev aldıktan sonra 2018 yılında Medipol Üniversitesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı'nda doktora eğitimine başladı. Yurtiçi kongre ve toplantılarda sunum çalışmaları ve Uluslararası dergilerde akademik yayınları bulunmaktadır. Mesleki ilgi alanları arasında estetik kompozit tedaviler, estetik protetik tedaviler, estetik lamina veneer tedavileri, implant üstü protetik tedaviler ile Temperomandibuler eklem ve Bruksizm tedavileri bulunmaktadır.

 

1 kedisi bulunan hekimimiz mesai dışındaki vaktinin çoğunu binicilik ve dalış sporuyla değerlendirir.

Çağdaş AYCAN

Çağdaş AYCAN

Diş Hekimi İstanbul

       2000 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. Çeşitli kliniklerde çalıştıktan sonra İzmir Karşıyaka’da kendi muayenehanesini açtı. 2008 yılında Citydent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bünyesine katıldı.


İmplant ve çene cerrahisi alanında birçok uluslararası sempozyuma katıldı ve çeşitli sertifika programlarını başarıyla tamamladı. Halen Citydent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde ağız ve çene cerrahisi alanında çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir.

       Espritüel yapısıyla bilinen Çağdaş Aycan’ı zaman zaman klinik odasında dans ederken ya da koridorda kaykayının üzerinde yakalayabilirsiniz. Evli ve iki çocuk babası olan Çağdaş’ın iki de kedisi bulunmaktadır. Denizciliğe ve arabalara özel ilgisi vardır.

Diş Eti Hastalıkları Tedavisi Uzmanı İstanbul 

Emrah KOÇDUR

Emrah KOÇDUR

Diş Hekimi İstanbul

2006 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun oldu. 2008 yılında Citydent bünyesine katıldı. Ağırlıklı olarak kök kanal tedavileri, estetik dolgular ve protetik tedaviler alanlarında çalışmaktadır. Bir çocuk babası olan Emrah Koçdur'un müzik ve sinema ilgi alanlarıdır.

 

Şişli Diş Hekimi

Esin YÜLEK

Esin YÜLEK

Diş Hekimi İstanbul

       2015 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu, mezun olur olmaz çalışma hayatına başladı. Mesleki hayatının ilk yıllarında önce nişantaşında özel bir muayenehanede, daha sonra Özel Acıbadem Hastanesinin Taksimdeki ekibinde yer aldı. 2020 yılı Ekim ayında Citydent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinin bünyesine katıldı. 

       Kendi deyimiyle « Pembe ile Beyazın uyumuna » kendini adadı. Yani hem dişeti sağlığı, dişeti hastalıkları, hem de estetik/kozmetik kaplama ve benzeri müdahalelerle beraber kanal tedavisi ve dijital sistemlere ilgi duymaktadır. Bunun yanı sıra bruksizm ve gummy smile dediğimiz, çok dişeti görünerek gülme durumunun engellenmesine yardımcı Botox tedavilerini de uygulamaktadır. Meslekte güncel kalmak için halen gerekli kurs ve yayınları ilgi ile takip etmektedir. 

       Mesleği dışında fotoğrafa, müziğe ve denize büyük ilgi duymaktadır. Ayrıca bir Adanalı olduğu için yemek yemeyi de çok sevmektedir.

Gizem Tabar

Gizem Tabar

Diş Hekimi İstanbul

1998 yılında İstanbul Üniversitesi  Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun oldu. Aynı sene İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi  A.B.D. Kuron-köprü Protezi B.D.'nda doktora eğitimine başladı. 2005 senesinde "Total Dişsiz Hastalar İçin İmplant Destekli Sabit Protetik Restorasyonların Tedavi Planlamasında Ve Uygulamasında Kullanılan Bilgisayar Destekli Dizayn Ve Üretim (Cad-Cam) Yönteminin Geleneksel Yöntemle Karşılaştırılması" konulu doktora tezini vererek 'Dr. Med-dent' ünvanını aldı.

2005-2009 yılları arasında çeşitli özel kliniklerde protez uzmanı olarak çalıştıktan sonra Nişantaşı'nda kendi kliniğini kurdu. Yaklaşık 10 sene kadar, kendi kliniğinde; ağırlıkla gülüş tasarımı, lamine ve tam seramik kaplamaları içeren estetik diş hekimliği uygulamaları ile implant ve implantüstü protezler üzerine çalışmalar yaptı. Estetik diş hekimliği yanında implant, ortodonti, botoks ve dolgu üzerine yurtiçi ve yurtdışı kongre, kurs ve sertifika programlarına  katıldı. 2021 senesi itibariyle klinik çalışmalarını Özel Citydent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bünyesinde sürdürmektedir.

Seyahat, kayak, dalış, sinema başlıca ilgi alanlarıdır.

Hüseyin TANRIVERDİ

Hüseyin TANRIVERDİ

Diş Hekimi İstanbul

       2002 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun oldu.Uzun yıllar özel bir Diş Hastanesinde çalıştı.2017 yılından beri Citydent Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği'nde çalışmalarını sürdürmektedir.Mesleki ilgi alanları Kök kanal tedavisi, İmplant üstü protezler ve Estetik protezlerdir. Evli ve bir kız çocuğu babası Hüseyin Tanrıverdi klasik film seyretmeyi seven bir sinefil ve kitapseverdir. Şişli Diş Hekimi

Mehmet ÇAĞLAR

Mehmet ÇAĞLAR

Diş Hekimi İstanbul

       2014 yılında Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun oldu. Aynı yıl Yeditepe Üniversitesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı'nda doktora eğitimine başladı. 2015 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı'nda doktora eğitimine devam etti. Akademik ve klinik çalışmalarını tam seramik protezle, estetik diş hekimliği, gülüş tasarımı ve implant üstü sabit protezle üzeri yoğunlaştırıldı. Yurtiçi ve yurt dışı kongre ve toplantılarda sunum ve  poster çalışmaları düzenledi. Yurtiçi ve yurt dışı dergilerde akademik yayınları bulunmaktadır. 2017 Nisan ayından beri Citydent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Meliha Germen

Meliha Germen

Diş Hekimi İstanbul

2008 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun oldu. 2009 yılında aynı üniversitenin Periodontoloji Anabilim Dalı’nda doktora eğitimine başlayıp 2015 yılında doktora eğitimini başarıyla tamamladı. Doktora eğitimi boyunca ve sonrasında yurtiçi ve yurt dışında diş eti hastalıkları ve cerrahisi, implant cerrahisi ve implant çevresi yumuşak doku cerrahisi konuları üzerine çeşitli sertifikasyon programlarına ve kongrelere katıldı. Aktif olarak Türk Periodontoloji Derneği, European Federation of Periodontology ve Osseder üyesidir. Kendi uzmanlık alanında uluslararası akademik dergilerde yayınlanmış çalışmaları bulunmaktadır. 2021 yılının Haziran ayı itibariyle Özel Citydent Ağız Diş Sağlığı ekibine Periodontoloji uzmanı olarak katılmıştır. Mesleki ilgi alanları arasında diş eti ve kemik cerrahileri, diş eti estetiği ve implant cerrahisi yer almaktadır. 
İlgi alanları arasında başta dans olmak üzere, yan flüt, spor ve seyahat bulunmaktadır.

Nevra DEMİRHAN

Nevra DEMİRHAN

Diş Hekimi İstanbul

       1995 İstanbul Üniversitesi Dış Hekimliği Fakültesinden mezun oldu. Çeşitli özel hastane ve kliniklerde çalıştı. Yurt içi ve yurt dışı eğitim ve sertifika programlarına katıldı. Daha çok koruyucu tedavilerle ilgili yoğun çalışsa da implant tedavilerinin yaygın ve başarıyla uygulanmaya başlamasının ardından implant üstü protezlerler konusunda da çalısmaya başlamıştır. Mesleği dışında doğa sporları ike yakından ilgilidir.

Sinan BUDAY

Sinan BUDAY

Diş Hekimi İstanbul

       1998 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. 2003 yılına kadar çeşitli kliniklerde çalıştı. 2004 yılında Taksim Tıp Merkezi’nin diş ünitesini kurdu. 2006 yılında Dt. Yasin Salman’la birlikte Citydent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni açtı. Dental implant uygulamaları, ileri cerrahi teknikler ve uygulamaları konusunda ulusal ve uluslararası bir çok sertifikalı kursu başarıyla tamamladı. Dental implant tedavileri ile ilgili ileri cerrahi teknikler gerektiren uygulamalar konusuna yoğunlaştı. İmplant tedavilerinde, kemik transplantasyonları, bağ dokusu transplantasyonları, yatay ve dikey kemik ogumentasyonları, plastik periodontal cerrahi-estetik uygulamalarını rutin klinik uygulamalar haline getirdi. Citydent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde implantoloji, plastik periodontal cerrahi, alloderm uygulamaları, ağız diş ve çene cerrahisi ve estetik diş hekimliği alanında klinik çalışmalarına devam etmektedir.
       Evli ve bir çocuk babası olan Sinan Buday’ın iş dışı zamanının önemli bir kısmı 1 yaşındaki kızı ile ilgilenmekle geçmektedir. Ayrıca boş zamanlarında kitap okumayı, müzik dinlemeyi seven Sinan Buday, TV’de futbol izlemenin dışında bisiklet yarışı, atletizm ve bilardo programlarınının da müdavimidir.