Estetik Diş Tedavileri

Estetik tedaviniz için öneri almak istiyorsanız...

Fotoğrafınız ile danışın

 

Tedavi öncesi dikkat edilmesi gerekenler

Piyasadaki zirkonların bir bölümü, medikal sektör uygunluk testleri yapılmamış, sağlık açısından sakıncalar doğurabilecek sanayi tipi zirkon bloklardır. Diş yaptırmadan önce markasını ve lisansı olup olmadığını araştırın.


Estetik açıdan gerçekçi olmak zorundasınız. Gülüşünüzü ideal hale getirmek, mükemmel dişlere sahip olmak anlamına gelmeyebilir. Her elbise üzerinize istediğiniz şekilde uymuyorsa her diş modeli de size uymayabilir.


Görünen tüm dişlerinize estetik uygulatmıyorsanız, estetik yapılan dişlerin diğer dişlerinizle uyumu son derece önemlidir.


Önemli bir risk, diş hekimi ve hasta arasında yeterli diyaloğun kurulamamasıdır. Beklentilerinizi somut olarak anlatın, görsel araçlara başvurun. Hekimin önerilerini dikkatli dinleyin, örneklerle anlatmasını talep edin.


Dişlerin renk seçimi önemli bir aşamadır. Diğer dişlerinizle uyum ve doğallık faktörlerini göz önünde bulundurun. Yeni dişler yeterince doğal olmadığı taktirde, çok estetik olsalar da gelecekte sizi tatmin etmemeye başlayabilir.