Zirkonyum Altyapılı Porselen

Zirkonyum diş fiyatları ve ve bilgi için hemen tıkla: Zirkonyum diş fiyatları hakkında araştırma yaparken, diş hekiminin yanısıra, kullanılan zirkonyum ve seramik tozlarının markası, yapılan laboratuvar, vb. konularında da bilgi almayı ihmal etmeyin. 

Citydent'de Zirkonyum Altyapılı Seramik Dişler:

 Birinci sınıf, Almanya üretimi, biomedikal sertifikalı zirkonyum kullanıyoruz

♦ Ölçüleriniz gelişmiş üç boyutlu tarayıcılar ile alınıyor

♦ Diş tasarımınız 3d programlarda uzman teknisyenlerce tasarlanıyor

♦ Zirkonyum altyapınız gelişmiş CadCam sistemlerinde hazırlanıyor

♦ Diş renk ölçümleriniz özel elektronik cihazlarda alınıyor

Öncesi sonrası fotoğraflar için iletişime geçin. Örnek fotoğraflar sayfanın alt bölümlerinde.

Zirkonyum altyapılı porselen kaplama: 

Zirkonyum, seramik (porselen) kaplamaların alt yapı materyalidir. Doğal dişe yakın renkte, şeffaflıkta ve sağlamlıkta bir materyal olduğu için diş kaplamalarında hem estetik hem de dayanıklılığı bir arada sunan gelişmiş bir materyaldir. Deneyim, bilgi, özen ve teknolojinin harmanlanmasıyla estetik olduğu kadar fonksiyonel olarak da çok başarılı protezlerin zirkonyum ile sağlaması mümkündür.

 

Süre

6 üye dişe kadar  4 iş günü
7 üye ve üzeri diş 5 iş günü

 

Bu sürelere 1 ya da 2 gün eklemenizi tavsiye ederiz. Proteziniz tamamlandıktan sonra en az bir ya da iki gün geçici yapıştırıcı ile dişlerinizi test etmenizi  gerekli durumlarda hemen müdahale yapabilmemiz şansı verecektir. Çalışma günlerine pazar dahil değildir.


Üç boyutlu tarama ve tasarım teknolojileri

CadCam sistemlerinde hazırlanmış zirkonyum altyapı bloğu

Zirkonyum altyapılınız ağız içi ölçü alındıktan sonra özel üç boyutlu tarayıcılarda taranmakdır. Bu tarama işlemi sonrasında ağız ve çene bilgilerinizin datası özel tasarım programına aktarılmakta ve bu uygulama üzerinden zirkonyum altyapınız tasarlanmaktadır. Tüm bu işlemler sayesinde herhangi bir kritik prosedür atlanmadan yapım süresi kısalmakta ve sizin ağzınıza çok daha uygun ve estetik tasarımlar yapılabilmektedir.

Üç boyutlu ağız içi tarayıcı    

Üç boyutlu diş tarayıcı sistemleri ile protez ölçü alma işlemi hasta açısından çok daha konforlu bir hale gelmekte ve daha iyi sonuçlar alınabilmektedir. Klasik ölçü malzemeleri ve kaşıklarla ağzınız içinde ölçü alınmayıp ağız yapınız özel bir tarayıcı ile taranmaktadır. Bu sayede ölçü malzemeleri ve kaşık nedeniyle oluşan rahatsızlıklar ortadan kalmaktadır. Elektronik ölçümler sayesinde ise ağız ve diş yapısı protez aşaması için daha isabetli çıkartılabilmektedir.

Zirkonyum Diş Altyapı Kimlere Uygulanabilir? 

Diş hekimliğinde sabit protez (tek kaplama, köprü) gereken hemen her vakada uygulanabilir. Bazı ters ve çok yüksek kuvvetlerin geldiği arka gruptaki uzun köprülerde, metal altyapılı kaplama zirkona göre tercih edilebilir

Zirkonyum Diş Avantajları?

Diş eti seviyesinde gri renkleşme oluşturmaz ve doğal diş gibi gözükür.

Alerjik rekasiyonlara neden olmaz.

Tam seramik kaplamalara ve lamine kaplamalara oranla çok daha sağlamdır, metal altyapıya yakın sağlamlık düzeyindedir.

Zirkon ısı iletkenliği diğer kaplamalara göre daha azdır.

Zirkonyum Diş Dezavantajları?

 Metal altyapılı porselenlere göre daha pahalıdır.

 Özellikle diş sıkması olan hastalarda önerilmeyebilir, metal altyapıya göre daha kırılgandır.

Tedavi Garantisi?

Tüm estetik tedavilerimiz garanti programı kapsamındadır. Citydent tedavi garanti programı hakkında detaylı bilgi almak için estetik ana sayfadan garanti sayfasını ziyaret edin.

 

 

Panaromik ve periapikal röntgenler çekilmesi ve tedavi planlaması

Gerekli durumlarda dolgu, kanal tedavisi ve diş eti tedavisi

Dişlerin aşındırılarak hazırlanması ve aynı seans kompozit geçici kaplamaların yapılması

Ölçünün alınması ve laboratuvar aşamaları; zirkon altyapı ve diş porselen hazırlama

Porselen diş provası, protezin ağızda uyumlanması ve yapıştırılması

Zirkonyum Diş Fiyatları

Zirkonyum  kaplamalar gelişimini tamamlamak şartıyla her yaş aralığında kullanılabilen, estetik görünüm oluşturan ve birçok olumlu özelliğe sahip estetik bir tedavi yöntemidir. Citydent’te protez uzamanları tarafından uygulanan Zirkonyum diş fiyatları diğer tüm tedavilerde sağlamaya çalıştığımız kaliteli malzeme ve tedaviyi makul fiyatlarla hastalarımıza ulaştırmaya yönelik bir anlayışıyla düzenlenir. Hastalarımız bu sayede mümkün olan minimum giderle istediği sonucu alabilmektedir. Minimum bir ödemeyle yüksek kaliteli bir hizmetten faydalanmak tarafımızca mümkün hale getirilmiştir.

Sağlığa uyumluluk sertifikası olan Zirkonyum materyaller, tüm bunların yanı sıra ağız içerisinde enfeksiyon, yara, ... gibi çeşitli problemler oluşturmamaktadır. Bu tarz problemler oluşturulmaması, maddenin güvenli olduğunun kanıtıdır. Doğru uygulamalarda diş etine herhangi bir zarar vermemesi de başka bir artıdır.

Zirkonyum Diş Fiyatları Yüksek Mi?

Kliniğimizde Zirkonyum ile yapılan çalışmaların ücretleri tedavi kalitesine göre mümkün olan en aza indirgendiğinden fiyat konusunda hastalarmız birr problem yaşamamaktadır. Zirkonyum diş fiyatları hastalarımızın kaliteli bir hizmetten en makul ücretle faydalanması mümkün hale getirmeye yönelik olarka düzenlenmiştir. Cityden olarak benimsediğimiz ilkeler ve prensipler hastalarımızın bütçesini koruma altına almaktadır. Bu sayede hastalarımızın fazla bir ücret ödemeden son tekmnoloji kullanılarak verilen hizmetimizden faydalanabilmektedir. Bu işlemlerin profesyonel teknolojik donanımlarla gerçekleşmesi, güvenliği sağlamaktadır.

Zirkonyum Diş Fiyatları Ne Durumda?

Birçok hastanede zirkonyum ile yapılan işlemlerin ücretleri üst düzeye çıkmışken, bizler Citydent olarak fiyatlarımızı makul seviyede tutumakta ısrarcıyız. Zirkonyum diş fiyatları makul düzeyde olduğundan hastalarımız diş estetiği konusunda ödeme problemi yaşamamaktadır. İstenilen görünüme zirkonyum kaplamalar ile ulaşmak kolay ve hızlı bir çözüm olduğundan birçok kişi bu tedaviyi tercih etmektedir. Tedavinin tercih edilmesinin bir diğer sebebi gelşimini tamamlamış her yaş aralığındaki hastalarda kullanabilmesidir. Her yaş aralığı bu tedaviyi yapabilmekte ve estetik bir diş görünümüne sahip olmaktadır. Kaplama işlemleri için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Hızlı bir şekilde vereceğimiz bu hizmet, sizlere hiçbir şekilde zaman kaybı yaşatmayacak ve memnuniyetinizi sağlayacaktır.

Zirkonyum Diş

Zirkonyum diş bir çok estetiksel uygulamalarla çözüme kavuşamayan bir çok probleme çözüm olmaktadır. Kimi diş kayıplarında, pozisyonel ve estteik problemlerde, diş materyalinin büyük kısmının kaybedildiği vakalarda ve dişin sağlıksızlaştığı, güçsüzleştiği kimi durumlarda çözüm olarak zirkonyum diş, estetik ve güvenli bir seçenek olarak karşımıza çıkar.  

Düzenli ve iyi yapılan bir tedavide zirkonyum dişin diş etine zarar vermemesi, normal diş rengiyle aynı olması, diğer dişlere herhangi bir şekilde olumsuz etkisinin olmaması, dişin sahip olduğu özellikler arasında yer almaktadır. Zirkonyum diş sayesinde güzel bir gülüşe sahip olmak, estetik bir görünüme ulaşmak mümkündür. Estetik görünümü bozan dişlerin yerine Zirkonyum diş kullanılması, estetik görünümü oluşturmakta ve rahatlıkla kullanılabilmesine sebebiyet vermektedir.

Zirkonyum Diş Kullanmanın Avantajları

Zirkonyum maddesi, gerçek bir diş işlevi görmektedir. Zirkonyum dişsayesinde hemen hemen tüm estetik problemler hızlıca çözülebilmektedir. Zirkonyum maddesi tüm bunların yanı sıra birçok alanda kullanılan bir maddedir. Işık geçiren yapısıyla olduka estetik sonular veren Zirkonyum dişler iyi malzeme, iyi hekim, iyi bir laboratuvar ve son teknoloji aletler ile tasarlanıp üretildiğinde uzun seneler kullanılabilir. Birçok kişi estetik bir görünüme ulaşabilmek için zirkonyum maddesini tercih etmektedir.

Zirkonyum Diş Güvenli Mi?

Zirkonyum maddesi diş etlerine herhangi bir zarar vermez.  Normal diş işlevi görmekte ve normal dişle aynı renklere sahiptir, diğer dişlerle birebir uyum sağlayabilir. Uyum sağlaması, renginin diş rengiyle aynı olması ve her dişe yapılabilmesi tercih edilebilme sebepleri arasında yer almaktadır. Zirkonyum kaplama ve diş gelişimini tamamlamış her yaş aralığındaki hastaya uygulanabilecek bir estetik tedavidir.

Zirkonyum Kaplama Fiyat

Zirkonyum Kaplama Fiyat

Güzel bir gülümsemeye sahip olabilmek için zirkonyum maddesinin kullanılması yaygın ve etkili bir çözümdür. Zirkonyum sayesinde birçok kişi istediği diş görünümüne ulaşabilmiş ve gülüş estetiğini sağlayabilmiştir. Doğru uygulandığında maddenin diş etine zarar vermemesi, enfeksiyon riski taşımaması, enfeksiyon gibi problemleri oluşturmaması tercih edilmesini sağlayan faktörler arasında yer almaktadır. Zirkonyum Kaplama Fiyat konusunda da uygun bir düzeye sahip olduğundan her geçen gün daha fazla sayıda insan gülüş estetiği için zirkonyum kaplamaları tercih etmektedir. Diş etlerine ve diğer dişlere zarar vermeyen madde aynı zamanda uzun süreli kullanım sunmaktadır. Doğru tedavi, malzeme ve diş eti bakımı ile zirkonyum dişler uzun süre kullanılabilir. Zirkonyum kaplama sayesinde birçok kişi istediği görünüme ulaşabilmiş ve gülüş estetiğini sağlayabilmiştir. Dişlerin kısa süre içerisinde kaplanması, kullanılması ve kullanım esnasında herhangi bir problem yaşatmaması tercih edilmesini sağlamıştır. Güzel bir görünüşe sahip olmak istiyorsanız bu işe ilk etapta dişlerinizden başlamanız gerekir. Zirkonyum Kaplama Fiyat Durumu Nedir? Dişlerin estetiğini sağlamak amacıyla kullanılan dental zirkonyum kaplamalar ile yapılan işlemler diğer hastane ve kliniklerde genellikle üst düzey fiyatlara sahiptir. Üst düzey fiyatlara sahip olması, birçok kişinin istediği estetik görünüme ulaşmasını engellemektedir. Citydent olarak Zirkonyum Kaplama Fiyat konusunda yaptığımız düzenlemeler, fiyatı en kaliteli iş için en makul düzeyde tutma çabamız herkesin bu tedaviden faydalanmasını sağlamıştır. Çürük, kırık ve çeşitli estetik problemler oluşturan dişlerin kaplama yapılması uzman hekim ve laboratuvar kadromuz tarafından sağlanmaktadır. Kaplamanın zirkonyum maddesiyle yapılması, müşterilerimizin bizleri tercih etmesini sağlamakta ve kaplamanın yapılması kullanımı kolay bir hale getirmektedir. Diş rahat bir şekilde kullanılmakta ve diğer dişlerden daha sağlam bir altyapıya sahip olacaktır. Zirkonyum Kaplama Nasıl Yapılır? Kliniğimizde zirkonyum kaplamalar sürekli yenilenen  teknolojik donanımlarla gerçekleştirilmektedir. Sorun çıkaran dişlerin kaplanması ve kaplama esnasında diş etinin zarar görmemesi, profesyonelliğimizi konuşturduğumuz alanlar arasında yer almaktadır. Bizleri tercih edenler aynı zamanda Zirkonyum Kaplama Fiyat konusunda yaptığımız düzenlemelerden de faydalanmaktadır. Estetiğin yapılması esnasında yüksek düzeyde bir ödemenin yapılmaması, tercih edilmemizi sağlayan faktörler arasında yer almıştır. Minimum ödemeyle, istenilen estetik görünüme ulaşmak tarafımızca mümkün hale getirilmiştirFiyat konusunda yaptığımız düzenlemeler, estetik ihtiyacı olan herkesin bu kaplama hizmetinden faydalanmasını sağlamıştır.

Güzel bir gülümsemeye sahip olabilmek için zirkonyum maddesinin kullanılması yaygın ve etkili bir çözümdür. Zirkonyum sayesinde birçok kişi istediği diş görünümüne ulaşabilmiş ve gülüş estetiğini sağlayabilmiştir. Doğru uygulandığında maddenin diş etine zarar vermemesi, enfeksiyon riski taşımaması, enfeksiyon gibi problemleri oluşturmaması tercih edilmesini sağlayan faktörler arasında yer almaktadır. Zirkonyum kaplama fiyat konusunda da uygun bir düzeye sahip olduğundan her geçen gün daha fazla sayıda insan gülüş estetiği için zirkonyum kaplamaları tercih etmektedir. Diş etlerine ve diğer dişlere zarar vermeyen madde aynı zamanda uzun süreli kullanım sunmaktadır. Doğru tedavi, malzeme ve diş eti bakımı ile zirkonyum dişler uzun süre kullanılabilir.

Zirkonyum kaplama sayesinde birçok kişi istediği görünüme ulaşabilmiş ve gülüş estetiğini sağlayabilmiştir. Dişlerin kısa süre içerisinde kaplanması, kullanılması ve kullanım esnasında herhangi bir problem yaşatmaması tercih edilmesini sağlamıştır. Güzel bir görünüşe sahip olmak istiyorsanız bu işe ilk etapta dişlerinizden başlamanız gerekir.

Zirkonyum Kaplama Fiyat Güzel bir gülümsemeye sahip olabilmek için zirkonyum maddesinin kullanılması yaygın ve etkili bir çözümdür. Zirkonyum sayesinde birçok kişi istediği diş görünümüne ulaşabilmiş ve gülüş estetiğini sağlayabilmiştir. Doğru uygulandığında maddenin diş etine zarar vermemesi, enfeksiyon riski taşımaması, enfeksiyon gibi problemleri oluşturmaması tercih edilmesini sağlayan faktörler arasında yer almaktadır. Zirkonyum Kaplama Fiyat konusunda da uygun bir düzeye sahip olduğundan her geçen gün daha fazla sayıda insan gülüş estetiği için zirkonyum kaplamaları tercih etmektedir. Diş etlerine ve diğer dişlere zarar vermeyen madde aynı zamanda uzun süreli kullanım sunmaktadır. Doğru tedavi, malzeme ve diş eti bakımı ile zirkonyum dişler uzun süre kullanılabilir. Zirkonyum kaplama sayesinde birçok kişi istediği görünüme ulaşabilmiş ve gülüş estetiğini sağlayabilmiştir. Dişlerin kısa süre içerisinde kaplanması, kullanılması ve kullanım esnasında herhangi bir problem yaşatmaması tercih edilmesini sağlamıştır. Güzel bir görünüşe sahip olmak istiyorsanız bu işe ilk etapta dişlerinizden başlamanız gerekir. Zirkonyum Kaplama Fiyat Durumu Nedir? Dişlerin estetiğini sağlamak amacıyla kullanılan dental zirkonyum kaplamalar ile yapılan işlemler diğer hastane ve kliniklerde genellikle üst düzey fiyatlara sahiptir. Üst düzey fiyatlara sahip olması, birçok kişinin istediği estetik görünüme ulaşmasını engellemektedir. Citydent olarak Zirkonyum Kaplama Fiyat konusunda yaptığımız düzenlemeler, fiyatı en kaliteli iş için en makul düzeyde tutma çabamız herkesin bu tedaviden faydalanmasını sağlamıştır. Çürük, kırık ve çeşitli estetik problemler oluşturan dişlerin kaplama yapılması uzman hekim ve laboratuvar kadromuz tarafından sağlanmaktadır. Kaplamanın zirkonyum maddesiyle yapılması, müşterilerimizin bizleri tercih etmesini sağlamakta ve kaplamanın yapılması kullanımı kolay bir hale getirmektedir. Diş rahat bir şekilde kullanılmakta ve diğer dişlerden daha sağlam bir altyapıya sahip olacaktır. Zirkonyum Kaplama Nasıl Yapılır? Kliniğimizde zirkonyum kaplamalar sürekli yenilenen  teknolojik donanımlarla gerçekleştirilmektedir. Sorun çıkaran dişlerin kaplanması ve kaplama esnasında diş etinin zarar görmemesi, profesyonelliğimizi konuşturduğumuz alanlar arasında yer almaktadır. Bizleri tercih edenler aynı zamanda Zirkonyum Kaplama Fiyat konusunda yaptığımız düzenlemelerden de faydalanmaktadır. Estetiğin yapılması esnasında yüksek düzeyde bir ödemenin yapılmaması, tercih edilmemizi sağlayan faktörler arasında yer almıştır. Minimum ödemeyle, istenilen estetik görünüme ulaşmak tarafımızca mümkün hale getirilmiştirFiyat konusunda yaptığımız düzenlemeler, estetik ihtiyacı olan herkesin bu kaplama hizmetinden faydalanmasını sağlamıştır.>Zirkonyum Kaplama Fiyat Durumu Nedir?

Dişlerin estetiğini sağlamak amacıyla kullanılan dental zirkonyum kaplamalar ile yapılan işlemler diğer hastane ve kliniklerde genellikle üst düzey fiyatlara sahiptir. Üst düzey fiyatlara sahip olması, birçok kişinin istediği estetik görünüme ulaşmasını engellemektedir. Citydent olarak Zirkonyum kaplama fiyat konusunda yaptığımız düzenlemeler, fiyatı en kaliteli iş için en makul düzeyde tutma çabamız herkesin bu tedaviden faydalanmasını sağlamıştır. Çürük, kırık ve çeşitli estetik problemler oluşturan dişlerin kaplama yapılması uzman hekim ve laboratuvar kadromuz tarafından sağlanmaktadır. Kaplamanın zirkonyum maddesiyle yapılması, müşterilerimizin bizleri tercih etmesini sağlamakta ve kaplamanın yapılması kullanımı kolay bir hale getirmektedir. Diş rahat bir şekilde kullanılmakta ve diğer dişlerden daha sağlam bir altyapıya sahip olacaktır.

Zirkonyum Kaplama Nasıl Yapılır?

Kliniğimizde zirkonyum kaplamalar sürekli yenilenen  teknolojik donanımlarla gerçekleştirilmektedir. Sorun çıkaran dişlerin kaplanması ve kaplama esnasında diş etinin zarar görmemesi, profesyonelliğimizi konuşturduğumuz alanlar arasında yer almaktadır. Bizleri tercih edenler aynı zamanda zirkonyum kaplama fiyat konusunda yaptığımız düzenlemelerden de faydalanmaktadır. Estetiğin yapılması esnasında yüksek düzeyde bir ödemenin yapılmaması, tercih edilmemizi sağlayan faktörler arasında yer almıştır. Minimum ödemeyle, istenilen estetik görünüme ulaşmak tarafımızca mümkün hale getirilmiştirFiyat konusunda yaptığımız düzenlemeler, estetik ihtiyacı olan herkesin bu kaplama hizmetinden faydalanmasını sağlamıştır.

Zirkonyum Kaplama

Muhteşem bir gülüşe sahip olabilmek için insanların diş bakımına özen göstermesi gerekir. Çürük, kırık ve görüntüsü estetik olmayan dişlerin kaplamayla daha iyi bir sonuç alması mümkündür. Citydent olarak, hastalarımızın muhteşem bir gülüşe sahip olmalarına zirkonyum kaplama hizmetimizle de aracılık ediyoruz. Zirkonyum kaplama sayesinde hemen hemen her estetik problemin çözülebildiği, hızlı, sağlıklı ve güvenli bir yöntemdir ve bu özelliği ile en çok  tercih edilen estetik prosedürlerindendir. Muhteşem bir gülüşe hızlıca ve sağlıklı bir şekilde sahip olmak istiyorsanız, ücretsiz bir muayene için kliniğimize uğrayabilirsiniz.  

Zirkonyum kaplama için kliniğimize başvuran hastalarımız bizleri tercih de bulunurken birçok avantaja sahip olmaktadır. Dişlerde hekim, laboratuvar ve üst kalite malzeme ile sağlanan doğal diş görünümü ve son teknoloji ile tasarlanıp üretilen dişler, sağlanan garanti ve güleryüz bu avantajların başında gelmektedir. Zirkonyum yüksek ışık geçirgenliği sayesinde dişin kendi renginde tasarlanıp, üretilebilen bir malzemedir. Diş rengine uygunluğu bu malzemeyi gülüş estetiği için getiren en iyi çözümlerden biri haline getirir.
 

Zirkonyum Kaplama ışık geçirgenliğinin metal destekli kaplamalara oranla daha fazla olması nedeniyle diş etlerinde koyu bir reng oluşturmamaktadır.Zirkonyum Kaplama diş etleriyle daha uyumludur ve Zirkonyum Kaplama yapılmış dişler, diş etlerinde metal diş kaplamalarına göre diş eti hastalıkları konusunda daha avantajlı olmaktadırlar.