Sinan BUDAY
Sinan BUDAY

Diş Hekimi Sinan Buday, 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun oldu ve diş hekimliği kariyerine başladı. Meslek hayatına başladıktan sonra çeşitli kliniklerde çalıştı ve diş hekimliği alanındaki deneyimini artırdı. 2004 yılında Taksim Tıp Merkezi'nde diş ünitesini kurdu ve 2006 yılında Dt. Çağdaş Aycan ve Dt. Yasin Salman ile birlikte Citydent İstanbul Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'ni açtı.

Diş hekimliği pratiği süresince, dental implant uygulamaları, ileri cerrahi teknikler ve diğer diş tedavileri konusunda ulusal ve uluslararası birçok sertifikalı kursu başarıyla tamamladı. Özellikle dental implant tedavilerinde, kemik transplantasyonları, bağ dokusu transplantasyonları, yatay ve dikey kemik augmentasyonları, plastik periodontal cerrahi-estetik uygulamaları gibi ileri cerrahi tekniklere odaklandı ve bu alanlarda uzmanlaştı.

Diş Hekimi Sinan Buday, Citydent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde implantoloji, plastik periodontal cerrahi, alloderm uygulamaları, ağız diş ve çene cerrahisi, estetik diş hekimliği ve diğer alanlarda implant yapan hekimlerden biri olarak istanbul Citydent'de klinik çalışmalarına devam etmektedir.

Ayrıca, evli ve bir çocuk babası olan Sinan Buday'ın iş dışı zamanlarının büyük bir kısmını 1 yaşındaki kızıyla ilgilenerek geçirdiği belirtiliyor. Boş zamanlarında kitap okuma, müzik dinleme, futbol izleme, bisiklet yarışları, atletizm ve bilardo gibi aktivitelerle de ilgilenmektedir.

Diş hekimi - Istanbul Citydent

Çağdaş AYCAN
Çağdaş AYCAN

Diş Hekimi Çağdaş Aycan, 2000 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun oldu ve diş hekimliği kariyerine başladı. Meslek hayatına başladıktan sonra farklı kliniklerde deneyim kazandıktan sonra İzmir Karşıyaka'da kendi muayenehanesini açtı. 2008 yılında, Citydent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bünyesine katıldı.

Diş Hekimi Çağdaş Aycan, implant ve çene cerrahisi alanında birçok uluslararası sempozyuma katıldı ve çeşitli sertifika programlarını başarıyla tamamladı. Bu sayede ağız ve çene cerrahisi konusundaki bilgi ve deneyimini geliştirdi.  İmplant yapan hekimlerden biri olarak istanbul Citydent'de çalışmalarını sürdürmektedir. 

Halen Citydent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde ağız ve çene cerrahisi alanında çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca, Çağdaş Aycan'ın espritüel bir yapısı olduğu ve zaman zaman klinik odasında dans ederken veya koridorda kaykay üzerinde görüldüğü belirtiliyor. Evli ve iki çocuk babası olan Çağdaş'ın ayrıca iki kedisinin olduğu ve denizcilik ile arabalara özel bir ilgisi bulunduğu ifade ediliyor.

Diş hekimi - Istanbul Citydent

Aslı YALÇINKAYA
Aslı YALÇINKAYA

Diş Hekimi Aslı Yalçınkaya 1993 yılında İstanbul üniversitesi Çapa Diş Hekimliği Fakültesi mezun olduktan sonra bir müddet serbest diş hekimliği yapmış , ardından 2002 yılında aynı fakültede Pedadonti Anabilim dalında 2.5 yıl doktora eğitimde bulunmuştur.

Daha Sonra 2005-2023 yılları arasında çeşitli özel kliniklerde estetik diş hekimliği , gülüş tasarımı , estetik protetik tedaviler , implant üstü protetik tedaviler, tam seramik ve zirkonyum tedavi uygulamaları yapmıştır.. 2008 yılından beri yurtdışı hastaların diş protez tedavilerine yoğunlaşmış olan Aslı Yalçınkaya yurtdışı hasta tedavilerinde oldukça deneyimlidir. 

2023 yılında CityDent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ne katılan hekimimizin 25 yaşında bir oğlu bulunmakta , seyahat ve müzik başta olmak üzere tüm sanat dalları vazgeçilmezidir.

Diş Hekimi İstanbul Citydent

Asil Ömür GÜNDÜZ
Asil Ömür GÜNDÜZ

Diş Hekimi Asil Ömür Gündüz, 2015 yılında Dicle Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. Mezuniyet sonrası özel bir poliklinikte 3 yıl klinisyenlik yaptıktan sonra 2018 Aralık ayında kurumsal bir diş hastanesinde çalışmaya devam etti. Diş Hekimi Asil Ömür Gündüz, 2021 Ağustos ayında Citydent ailesine katıldı.

Estetik Diş Hekimliğinde yoğunlaştığı porselen laminate veneer, tam seramik ve zirkonyum kuron uygulamaları, anterior bölge kompozit restorasyonları gibi protetik ve konservatif tedavilerin yanı sıra implant üzeri sabit ve hareketli protezler, kök kanal tedavisi gibi uygulamaları yapmaya devam ediyor. Çeşitli kurs ve seminerlerle, güncel bilgiler ışığında, severek devam ettiği mesleğinde dijital diş hekimliği ve dental fotoğrafçılığa özel ilgi duyuyor.

Seyahat etmekten de çok hoşlanan hekimimizin vazgeçilmezleri müzik ve spordur :)

Diş hekimi - Istanbul Citydent

Benan İlayda KARAMAN
Benan İlayda KARAMAN

Diş Doktoru Benan İlayda Karaman, 2012 yılında Dicle Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olarak diş hekimliği eğitimini tamamladı. Meslek hayatına başladıktan sonra çeşitli özel hastanelerde ve kliniklerde diş hekimi olarak görev aldı.

2016 yılında, daha fazla uzmanlık kazanmak amacıyla İstanbul Üniversitesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı'nda doktora eğitimine başladı. Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı'ndaki doktora eğitimini başarıyla tamamlayarak uzmanlık alanında önemli bir adım attı.

Diş hekimliği alanındaki bilgi ve deneyimini paylaşmak amacıyla yurtiçi kongrelerde ve toplantılarda poster çalışmaları yapmış ve uluslararası dergilerde akademik yayınlarda bulunmuştur.

Benan İlayda Karaman'ın mesleki ilgi alanları arasında estetik protetik tedaviler, çene-yüz kanserlerinin protetik tedavileri ve çene eklem tedavileri bulunmaktadır. Ayrıca, iki kedisi olan doktorumuz, mesai dışındaki zamanını kedileriyle ve kitaplarıyla geçirerek kişisel ilgi alanlarına önem vermektedir.

Diş Protez Uzmanı Citydent İstanbul

Berç BAĞCI
Berç BAĞCI

Diş Hekimi Berç BAĞCI, 1997 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun oldu ve diş hekimliği kariyerine başladı. Uzun yıllar boyunca estetik diş hekimliği ve diş tedavileri konularında özel diş hastanesi ve kliniklerde başarılı çalışmalar gerçekleştirdi.

2009 yılından itibaren implant uygulamalarına da odaklanarak bu alandaki bilgisini ve deneyimini artırdı. İmplant üstü protez uygulamaları üzerine çeşitli kurs programlarını tamamlayarak sertifikalar aldı. Diş hekimliği pratiği sırasında genel diş hekimliği, protez tedaviler, estetik diş hekimliği, implant üstü protezler, alt yapısız estetik protezler, kompozit lamina uygulamaları gibi farklı alanlarda çalışmalarını sürdürmektedir.

Diş Hekimi Berç BAĞCI, Citydent İstanbul Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde diş hekimi olarak görev yapmaktadır ve bu alanda hastalarına uzmanlık ve deneyimleriyle en iyi hizmeti sunmaktadır.

Diş hekimi - Istanbul Citydent

Berkay SAKİN
Berkay SAKİN

Diş Hekimi Berkay SAKİN, diş hekimliği kariyerine 2014 yılında İstanbul Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olarak başladı. Mezuniyetinin ardından özel bir klinikte çalışmaya başladı ve diş hekimliği pratiğine adım attı. 2015 yılında, uzmanlık alanını daha da derinleştirmek amacıyla İstanbul Üniversitesi Oral İmplantoloji Ana Bilim Dalı'nda doktora çalışmalarına başladı. Bu alandaki bilgi ve deneyimini artırmak için yoğun bir akademik çalışma içerisine girdi.

2018 yılının Aralık ayında Özel Citydent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde diş hekimi olarak çalışmaya başladı. Halen Citydent İstanbul'da hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Berkay Sakin, mesleki gelişimini özellikle implantoloji, protetik diş tedavisi, kök kanal tedavisi ve dijital diş hekimliği alanlarında yoğunlaştırmıştır. Bu sayede hastalarına çağdaş ve etkili tedavi seçenekleri sunma konusundaki yetkinliğini artırmıştır.  Citydent İstanbul'da implant yapan hekimlerden biri olarak çalışmaya devam etmektedir.  

Diş hekimliği pratiğinin yanı sıra Berkay Sakin'in tarih ve tarihi olaylara olan özel ilgisi bulunmaktadır. Ayrıca seyahat etmek ve müzik dinlemek gibi kişisel ilgi alanlarına sahiptir. Bu ilgi alanları, onun kişisel gelişimini desteklerken, hastalarına daha iyi bir hizmet sunma yolunda farklı bakış açıları kazanmasına da katkı sağlamış olabilir.

Diş hekimi - Istanbul Citydent

Betül ARKAN
Betül ARKAN

Diş Doktoru Betül Arkan, 2017 yılında Bezmialem Vakıf Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olarak diş hekimliği eğitimini tamamladı. Mezuniyetinin ardından çeşitli özel hastanelerde ve kliniklerde diş hekimi olarak çalıştı. 2018 yılında, daha fazla uzmanlık kazanmak amacıyla İstanbul Medipol Üniversitesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı'nda doktora eğitimine başladı.

Diş hekimliği alanındaki bilgi ve deneyimini paylaşmak amacıyla yurtiçi kongrelerde ve toplantılarda sunum çalışmaları yapmış ve uluslararası dergilerde akademik yayınlar gerçekleştirmiştir.

Mesleki ilgi alanları arasında estetik kompozit tedaviler, estetik protetik tedaviler, estetik lamina veneer tedavileri, implant üstü protetik tedaviler ile Temperomandibuler eklem ve Bruksizm tedavileri bulunmaktadır.

Betül Arkan, bir kedisi olan hekimimiz, mesai dışındaki zamanlarını binicilik ve dalış sporu yaparak değerlendirmektedir. Bu kişisel ilgi alanları, onun kişisel gelişimini desteklerken, çalışmalarına da çeşitli bakış açıları katkı sağlamış olabilir.

Diş Protez Uzmanı Şişli İstanbul

Caner DEMİR
Caner DEMİR

Diş Hekimi Caner Demir, 2012 yılında İTÜ İnşaat Mühendisliği'nden mezun olup yurt içinde ve dışında çesitli projelerde görev aldıktan sonra 2015 yılında girdiği İstanbul Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden 2020 yılında mezun oldu. 2022 yılında Citydent bünyesine katıldı.

Küçükken gittigi diş hekiminin "bir şeyler" yapıp ağrılarını geçirmesinden etkilendi. Diş Hekimi Caner Bey kök kanal tedavileri, estetik dolgular ve protetik tedaviler alanında çalışmaktadır.

Meslekte güncel kalmanın öneminin farkinda olan hekimimiz, güncel yayınları takip etmeye ve workshop'lara katılmaya özen göstermektedir.

İş dışında evrimsel biyolojiye, caz müzik ve psikoloji'ye ilgi duymaktadir.

Şişli Diş Hekimi

Ekin YAY
Ekin YAY

Diş hekimi Ekin Yay, 2018 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesinde lisans eğitimini tamamladı. Aynı üniversitede Periodontoloji Anabilim Dalı’nda dört senelik doktora eğitimini başarıyla tamamlamıştır. Doktora tez çalışmalarını Forsyth Enstitüsü / Boston / Amerika’da gerçekleştirmiştir.  

Uluslararası dergilerde yayınları bulunan diş eti hastalıkları doktorumuz; Parkinson hastalığı gibi sistemik hastalıklar ve diş eti hastalıkları ile ilgili akademik çalışmalarını halen sürdürmektedir. 

Kliniğimizde diş eti hastalıklarının cerrahisiz ve cerrahi tedavisi, diş eti çekilmelerinin tedavisi, implant tedavisi ve estetik diş eti tedavisi alanlarında çalışmaktadır. 

Mesleği dışında yoga, dalış, kayak gibi spor ile ilgilenen Ekin Yay kendisine ve sevdiklerine zaman ayırmayı önemsemektedir.

Diş eti hastalıkları uzmanı İstanbul Citydent

Emirhan BÜTÜN
Emirhan BÜTÜN

Diş Hekimi Emirhan Bütün, 2019 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuş bir diş hekimidir. Mezuniyetinin ardından çeşitli özel kliniklerde diş hekimi olarak çalışmış ve deneyim kazanmıştır. 2022 yılında ise Citydent  İstanbul Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde çalışmaya başlamıştır.

Emirhan Bütün'ün uzmanlık alanları arasında kök kanal tedavileri ve estetik dolgular bulunmaktadır. Bu alanlarda çalışarak hastalarının ağız ve diş sağlığını koruma ve iyileştirme konularında uzmanlaşmıştır.

Ayrıca, Emirhan Bütün'ün ilgi alanları arasında bisiklet ve futbol bulunmaktadır. Bu hobileri, boş zamanlarını değerlendirmesine ve fiziksel aktivite yapmasına olanak sağlamaktadır.

Diş hekimi -  Şişli Istanbul Citydent

Gizem TABAR
Gizem TABAR

Dr.Gizem Tabar, 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun oldu. Aynı sene İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi A.B.D. Kuron-köprü Protezi B.D.' nda doktora eğitimine başladı. 2005 senesinde "Total Dişsiz Hastalar İçin İmplant Destekli Sabit Protetik Restorasyonların Tedavi Planlamasında Ve Uygulamasında Kullanılan Bilgisayar Destekli Dizayn Ve Üretim (Cad-Cam) Yönteminin Geleneksel Yöntemle Karşılaştırılması" konulu doktora tezini vererek 'Dr. Med-dent' ünvanını aldı.

2005-2009 yılları arasında çeşitli özel kliniklerde protez uzmanı olarak çalıştıktan sonra Nişantaşı'nda kendi kliniğini kurdu. Yaklaşık 10 sene kadar kendi kliniğinde, gülüş tasarımı, lamine ve tam seramik kaplamaları içeren estetik diş hekimliği çalışmaları başta olmak üzere genel diş hekimliği yaptı. Multidisipliner yaklaşıma önem verdiği için uzmanlık alanının yanında İmplant, ortodonti, botoks & dolgu üzerine yurtiçi ve yurtdışı kurs, kongre ve seminerlere katıldı.

Seyahat, kayak, dalış başlıca ilgi alanlarıdır.

Hüseyin TANRIVERDİ
Hüseyin TANRIVERDİ

Diş Hekimi Hüseyin Tanrıverdi, 2002 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur. Mezuniyetinin ardından uzun yıllar özel bir Diş Hastanesi'nde çalışmış ve deneyim kazanmıştır. 2017 yılından itibaren Citydent İstanbul Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği'nde çalışmalarına devam etmektedir.

Hüseyin Tanrıverdi'nin mesleki ilgi alanları arasında kök kanal tedavisi, implant üstü protezler ve estetik protezler bulunmaktadır. Bu alanlarda çalışarak hastalarının ağız ve diş sağlığını koruma ve iyileştirme konularında deneyim kazanmıştır. 

Ayrıca, Hüseyin Tanrıverdi evli bir kişidir ve bir kız çocuğu babasıdır. Klasik filmleri izlemeyi seven bir sinefil olduğu ve kitaplara ilgi duyduğu belirtilmiştir. Bu hobileri, boş zamanlarını değerlendirmesine ve kültürel olarak kendisini geliştirmesine olanak sağlamaktadır.

Şişli  İstanbul Diş Hekimi

Mehmet ÇAĞLAR
Mehmet ÇAĞLAR

Diş Doktoru Mehmet Çağlar, 2014 yılında Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olduktan sonra, aynı yıl Yeditepe Üniversitesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı'nda doktora eğitimine başlamıştır. Eğitimine devam etmek amacıyla 2015 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı'nda doktora eğitiminegeçiş yapmıştır.

Doktor Mehmet Çağlar'ın akademik ve klinik çalışmaları, tam seramik protezler, estetik diş hekimliği, gülüş tasarımı ve implant üstü sabit protezler gibi konulara odaklanmıştır. Ayrıca, yurtiçi ve yurtdışı kongrelerde sunumlar ve poster çalışmaları düzenleyerek akademik katkılarda bulunmuş ve akademik yayınları da bulunmaktadır.

2017 Nisan ayından itibaren Citydent İstanbul Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde çalışmalarına devam etmektedir. Bu poliklinikte hastalarının ağız ve diş sağlığı konularında tedavi ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Diş Protez Uzmanı Şişli İstanbul

Nevra DEMİRHAN
Nevra DEMİRHAN

Diş Hekimi Nevra Demirhan, 1995 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur. Mezuniyetinin ardından çeşitli özel hastane ve kliniklerde çalışarak deneyim kazanmıştır. Ayrıca, yurt içi ve yurt dışı eğitim ve sertifika programlarına katılarak mesleki bilgisini ve becerilerini geliştirmiştir.

Di hekimi Nevra Demirhan'ın uzmanlık alanları arasında özellikle koruyucu tedaviler bulunmaktadır. Ancak, implant tedavilerinin yaygınlaşmasıyla birlikte implant üstü protezler konusunda da çalışmaya başlamıştır. Bu sayede hastalarına diş sağlığı alanında çeşitli tedavi seçenekleri sunmaktadır.

Mesleği dışında doğa sporlarına ilgi duyan Nevra Demirhan, doğa aktiviteleriyle zamanını değerlendirmektedir. Bu ilgi, aktif bir yaşam tarzını sürdürmesine olanak sağlamaktadır.

Diş hekimi - Istanbul Citydent

Berna Dinçer KIRBIYIK
Berna Dinçer KIRBIYIK

Diş Doktoru Berna Dinçer KIRBIYIK, 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun oldu. Mezuniyetinin ardından diş hekimliği alanında kariyerine başlayan Berna Dinçer, uzmanlık amacıyla 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde Ortodonti eğitimine başladı. Bu eğitimi başarıyla tamamlayarak 2006 yılında Ortodontist unvanını aldı.

Uzmanlık eğitimi süresince, Amerika ve Almanya gibi farklı ülkelerde çeşitli ortodonti seminerlerine katılarak uluslararası deneyim kazandı. Bu sayede diş hekimliği pratiğindeki bilgi ve becerilerini uluslararası standartlarla destekledi.

Dt. Berna Dinçer, Dünya Ortodontist Diş Hekimleri Derneği üyesi olarak mesleki topluluklarla bağlantı kurdu ve güncel gelişmeleri takip ederek hastalarına en iyi hizmeti sunma amacını taşıdı.

Halen Citydent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde Ortodonti uzmanı olarak görev yapmaktadır ve klinik çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir.

Ortodonti Uzmanı Şişli İstanbul Citydent

Citydent İstanbul diş hekimlerinden randevu almak için, Citydent'in randevu sistemi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Randevu talebinizi iletmek için bizi arayabilir veya Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, diş hekimlerimiz için randevu talebinizi form veya e-posta yoluyla iletmek isterseniz, yetkililerimiz size teyit amacıyla geri dönecektir.

 

Citydent İstanbul diş doktorlarından randevu almak için ne kadar önce başvurmanız gerektiği, tedavi türünüze, diş doktorlarının yoğunluğuna ve randevu tarihi tercihinize bağlı olarak değişebilir. Diş doktorlarımızın randevuları genellikle kısa vadede dolu olduğu için acil bir durumunuz yoksa, özellikle belirli bir tarih veya saat arıyorsanız birkaç hafta önceden randevu almanızı tavsiye ederiz. Diş hekimi farketmeksizin randevu almak istediğinizde 3,4 gün öncesi yeterli olacaktır. Randevu için daha fazla ayrıntı ve en uygun zamanı belirlemek için Citydent İstanbul diş kliniğimizn numarları üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Citydent İstanbul diş hekimlerinden aynı gün ya da bir gün öncesinden randevu alabilmeniz mümkün olabilir. Diş hekimlerimizin randevu takvimleri genellikle sonraki günler için dolu olabilir, ancak bazı durumlarda hastaların randevu ertelemesi veya iptali nedeniyle boş saatler oluşabilir. Bu nedenle, uygun bir saat ve diş hekimi bulmak için kliniğimizin numaralarını arayarak iletişime geçmenizi öneririz. Eğer hemen bir randevu mümkün değilse, yetkililerimiz iletişim bilgilerinizi alarak size uygun bir randevu ayarlamak için sizinle iletişime geçebilirler. Böylece ihtiyaçlarınıza uygun bir randevu tarihi ve saati belirlemenize yardımcı olabiliriz.

Citydent İstanbul'da, tedavi türüne göre iş bölümü yapıısına sahip bir diş doktoru ekibi bulunmaktadır. Kliniğimizde, sadece implant ve cerrahi tedavilere odaklanan 3 diş doktoru bulunurken,birer diş eti hastalıkları ve ortodonti uzmanı da hizmet vermektedir. Ağırlıklı olarak diş protezi alanında uzmanlaşmış olan 8 diş doktoru, diş protezi uygulamalarına yönelmektedir. Geri kalan diş doktorlarımız ise restoratif tedavilere odaklanarak hastalarımıza hizmet sunar. Citydent İstanbul diş hekimlerimiz, her hastanın ihtiyaçlarına ve tedavi gereksinimlerine uygun bir tedavi planı oluşturmak için bir araya gelir. Bu sayede her hastaya, uzmanlık ve deneyim alanlarına göre en iyi hizmeti sunmayı hedeflerler. 

Citydent İstanbul'da diş eti hastalıkları uzmanı haftada 3 gün tam mesai çalışmaktadır. Uzmanın çalışma günleri ve randevu durumu hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Citydent İstanbul diş doktorlarının mesai saatleri ve günleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Genel olarak, diş hekimlerimiz haftada 5 gün çalışmaktadır ve kliniğimiz pazar günü hariç haftanın diğer günlerinde hizmet vermektedir. Ancak her diş doktorunun tatil günü farklıdır. Mesai saatleri de hekimlere göre değişiklik gösterir, bazı hekimler 9:00 ile 18:00 saatleri arasında çalışırken, diğerleri 10:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet verir. Hangi günlerde randevu talep edebileceğinizi ve her diş hekiminin mesai saatlerini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size en uygun zamanı belirlememize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Citydent İstanbulda diş tedavi fiyatları diş hekiminden diş hekimine değişmemektedir. Uzman diş hekimleri için de aynı diş tedavi fiyat tarifesi uygulanmaktadır. Diş hekimlerinin tedavi fiyatları, tedavi türüne, tedavinin karmaşıklığına, kullanılan malzemelere ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir. Bu nedenle aynı tedaviyi farklı diş hekimlerinde aldığınızda fiyatlar kimi durumlarda farklılık gösterebilir. Ancak liste fiyatları, indirimler ve ödeme koşullarında genel bir kurum politikası bulunmaktadır. 

Diş doktorunu değiştirme hakkınız önemlidir ve tedavi sırasında veya tamamlandıktan sonra farklı nedenlerle diş doktorunuzu değiştirebilirsiniz. Citydent İstanbul'da hasta memnuniyeti ve rahatlığı ön plandadır ve bu nedenle herhangi bir aşamada diş hekimini değiştirme seçeneğiniz vardır. Size en iyi hizmeti sunabilmek için diş hekiminizi değiştirmeyi düşünüyorsanız, kliniğimizle iletişime geçerek yeni bir dişdoktoru seçimi konusunda yardım alabilirsiniz. Sizin için en uygun tedavi ve diş hekimi ile devam edebilirsiniz.

Citydent İstanbul'da diş hekimleri genellikle uzun süreler çalışmaktadır ve hekim bilgilerini bölümümüzden rahatlıkla görebilirsiniz. Ancak dönem dönem farklı nedenlerle diş hekimlerimiz klinikten ayrılabilirler. Bu tür durumlarda hastalarımızın mağdur olmamaları için her türlü önlem alınmaktadır. Hastalarımız, diledikleri diş doktorundan tedavilerini devam ettirebilirler. Tedavi garantileri klinik kapsamında verilmiştir ve hastanın tedavisinin sürekliliği ve olası sorunların çözümü Citydent diş kliniğinin sorumluluğundadır. Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.

Eğer acil bir durumunuz varsa ve hemen bir randevu almanız gerekiyorsa, bizimle hemen ileitşime geçin. Acil durumlu randevular, diş ağrısı, diş kaybı, şiddetli iltihaplanma veya benzeri ciddi sorunlar gibi acil tedavi gerektiren durumlar için geçerli olabilir.

Acil bir randevu almak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

  1. Hemen telefonla iletişime geçin: Klinik telefon numaralarımızdan birini arayarak acil bir durum olduğunu belirterek en kısa sürede randevu talebinizi iletmeye çalışın.

  2. Acil durumu açıklayın: Telefonda veya mesajda, acil durumunuzu detaylı bir şekilde açıklayın. Bu, diş hekimlerimizin durumu anlamalarına ve gereken tedavinin türünü belirlemelerine yardımcı olacaktır.

  3. Uygun bir randevu tarihi ve saati belirleyin: Citydent'in İstanbul yetkililerimiz, acil durumunuzun ciddiyetine bağlı olarak size mümkün olan en erken randevuyu vermeye çalışacaklardır.

Ayrıca, acil bir durum söz konusuysa ve farklı bir şehirdeyseniz yerel bir acil diş hekimi kliniğine başvurmayı da düşünebilirsiniz. Bmyle bir durumda Citydent İstanbul'daki diş hekiminizi de bilgilendirmeniz faydalı olacaktır. 

 

Citydent İstanbul diş kliniğimizi arayabilir veya WhatsApp üzerinden mesaj gönderebilirsiniz. Hangi hekiminizden hangi bilgiyi talep ettiğinizi ve görüşme amacınızı iletmelisiniz. Talebinize yönelik ilgili diş hekimi veya diş hekiminin asistanı sizinle iletişime geçecektir. Size yardımcı olabilmek için buradayız. Harhangi bir aksaklık yaşadığınızda ise lütfen bizimle buna yönelik iletişime geçin. 

Citydent İstanbul'da diş doktorları dönemsel olarak tatil alabilirler. Eğer diş doktorunuzun tatil dönemi ile ilgili bilgi almak veya randevu almak istiyorsanız, kliniğimizi arayarak veya WhatsApp üzerinden iletişime geçerek tatil dönemi hakkında bilgi alabilirsiniz. Tatil dönemlerinde, sizin için uygun bir randevu tarihi ve başka bir diş doktoru ile ilgili olarak size yardımcı olacaklardır. Hekiminizin yerine geçici bir diş hekimi atanabilir veya tatil dönüşünde sizinle randevu ayarlanabilir.

Diş hekiminizin hastalık veya acil bir mazeret nedeniyle randevunuzu iptal etmesi durumunda, kliniğiniz sizi başka bir güne randevu vermek veya tedavinin aciliyetine bağlı olarak farklı bir diş hekimine geçici olarak yönlendirmek gibi çeşitli seçenekler sunacaktır. Tedavinizin ne kadar acil olduğuna ve sizin için en uygun çözümün ne olduğuna bağlı olarak, klinik personeli size yardımcı olacak ve en iyi şekilde hizmet sunmaya çalışacaktır. Öncelik, sağlığınızı ve tedavinizin devamını sağlamak olacaktır. Bu nedenle kliniğinizle iletişime geçerek durumu görüşmeniz ve uygun bir çözüm bulmanız önemlidir.

Citydent'de tedavi gördüğünüz diş hekimi ya da tedavi sürecinize yönelik farklı bir konu hakkında yorum, şikayet veya övgülerinizi iletmek için birkaç farklı yol bulunmaktadır. 

  1. Hasta Memnuniyet Anketi: Kliniğiniz düzenli olarak WhatsApp üzerinden hasta memnuniyet anketleri göndermektedir. Bu anketler aracılığıyla tedavi süreciniz hakkında geri bildirimde bulunabilir ve puan verebilirsiniz.

  2. E-Posta İle İletişim: Hekimleriniz hakkında görüş ve şikayetlerinizi bilgi@citydentistanbul.com adresine e-posta ile iletebilirsiniz.

  3. Yüz Yüze Görüşme: Klinik yönetimi ile yüz yüze görüşmek isterseniz randevu alabilirsiniz. Bu görüşmelerde hekiminizin hizmeti hakkında daha detaylı bir şekilde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Hekiminizin performansı veya tedavi süreciniz hakkında düşüncelerinizi ileterek, kliniğin hizmet kalitesini artırmaya katkıda bulunabilirsiniz. Bu geri bildirimler kliniğin sürekli olarak iyileşmesine yardımcı olur.

Citydent İstanbul'da 17 diş hekimi çalışmakla birlikte, 13 dental ünitmiz bulundığuğu için aynı anda maksimum 13 diş hekimi çalışabillmektedir. Diş hekimlerimiz genelde hafta 5 gün çalışmaktadır. (pazar hariç diğer günlerden beşinde) Hangi diş hekimimizin hangi gün çalıştığını öğrenmek için bizimle ileitşime geçebilirsiniz.